Шарнірне кліплення Ulanzi HD02 10-inch Magic Arm Kit (T098 HD02)

1 545,65 ₴
- В наявності
- Код: T098
+380 (68) 708-06-85
Поліграфія
- +380 (98) 939-00-44Електроніка, гаджети
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulanzi HD02 10-inch Magic Arm Kit (T098 HD02) — це універсальне та надійне кріплення, що підходить для різних пристроїв. У комплект входить алюмінієве кріплення краб і шарнірне кріплення Magic Arm довжиною 25 см.
ОСОБЛИВОСТІ
− Ширина фіксації: 22-87 мм.
− Кріплення на корпусі з різьбою: 2 х 1/4 дюйма, 3/8 дюйма ARRI, рейка та затискач NATO.
− Регулювання положення: між штангами, обертання головки 360°.
− Виготовлено з алюмінію та нержавіючої сталі для довговічності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 453 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Максимальна вага пристрою — 3 кг |
| Комплект постачання | Штатив-тримач; кріплення |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + нержавіюча сталь |
| Мoдель | HD02 |
| Особливості | Обертання на 360°, зйомка в горизонтальному й вертикальному положенні |
| Розміри | 266 × 85 мм |
| Тип кріплення | Затискач, холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Тримач |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 545,65 ₴







