Штатив Ulanzi MT-81 Tripod (80-155cm) Black

5 781,17 ₴
- В наявності
- Код: T080GBB1
- +380 (98) 939-00-44Електроніка, гаджети
Ulanzi MT-81 — це надпотужний професійний відеоштатив, створений для плавної зйомки відео як легкими камерами чи смартфонами, так і важким обладнанням. Головною його перевагою є міцна конструкція та вдосконалена відеоголовка.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
− Надійна відеоголовка: Оснащена гідравлічною системою, яка забезпечує ультраплавне панорамування на 360° та плавний нахил у діапазоні від -75° до +90°. Має знімну ручку для керування.
− Вантажопідйомність: Штатив здатний витримувати обладнання вагою до 8 кг. Це дозволяє використовувати його з дзеркальними та бездзеркальними камерами, а також професійними відеокамерами.
− Робоча висота: Регулюється в межах від 75 см до 155 см.
− Швидкі фіксатори: Телескопічні ніжки обладнані надійними затискачами, що дозволяє швидко та легко налаштувати висоту штатива.
− Матеріали: Виготовлений із міцного, але відносно легкого алюмінієвого сплаву (вага самого штатива близько 3.4 кг).
− Універсальність: Оснащений кріпленнями з різьбою 1/4 та 3/8 дюйма для встановлення різноманітних аксесуарів, мікрофонів чи моніторів.
− Зручність використання: Має вбудований рівень для точного вирівнювання горизонту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штативу | 155 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 8 кг |
| Колір штативу | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | MT-81 |
| Особливості | Гідравлічна головка |
| Розміри | 460×80×55 мм |
| Тип кріплення | Різьба 1/4"; різьба 3/8" |
| Тип штативу | Підлоговий штатив |
- Ціна: 5 781,17 ₴









